Moose Utility Rear Cargo Trunk For ATV
Moose Utility Rear Cargo Trunk For ATV, 37" width x 17" depth x 14.5" height, black polyethylene, lockable latch, universal fitment, includes mounting hardware.






$210.99
Ex Tax: $210.99
Moose Utility Rear Cargo Trunk For ATV
Moose Utility Rear Cargo Trunk For ATV, 37" width x 17" depth x 14.5" height, black polyethylene, lockable latch, universal fitment, includes mounting hardware.
- Availability: In Stock
- Brand: Moose Offroad
- Model: 3505-0210
Satisfaction Guaranteed
30-Day Easy Returns
Manufacturer Warranty
Secure Checkout
Why Riders Choose Us
10+ Years in the Industry
4.9 Average Rating
US-Based Support
500,000 + Orders Shipped
Ships Same Day
Real People. Real Support.
Ships Monday if ordered in the next:
DAYS
HOURS
MINUTES
SECONDS
$210.99
Ex Tax: $210.99
- Availability: In Stock
- Brand: Moose Offroad
- Model: 3505-0210
Satisfaction Guaranteed
30-Day Easy Returns
Manufacturer Warranty
Secure Checkout
Ships Monday if ordered in the next:
DAYS
HOURS
MINUTES
SECONDS
Why Riders Choose Us
10+ Years in the Industry
4.9 Average Rating
US-Based Support
500,000 + Orders Shipped
Ships Same Day
Real People. Real Support.
Moose Utility Rear Cargo Trunk For ATV
Specs
| Base Color | Black |
|---|---|
| Color/Finish | Black |
| Depth | 43 cm (17") |
| Depth Imperial | 17" |
| Depth Metric | 43 cm |
| Features | Universal Fitment |
| Height | 37 cm (14-1/2") |
| Height Imperial | 14-1/2" |
| Height Metric | 37 cm |
| Material | Polyethylene |
| Product Name | Rear Trunk |
| Riding Style | ATV |
| Type | Rear |
| Units | Each |
| Width Imperial | 37" |
| Hunting | |
| Make | ATV |
| Shop by Product | Cargo Box/Cooler |
Thanks, !
Your feedback helps other shoppers make better decisions.
