Moose Utility Rear Exclusive Cargo Trunk For ATV
Moose Utility Rear Exclusive Cargo Trunk For ATV, 35.5" width x 15.5" depth x 15" height, black polyethylene, lockable latch, universal fitment, includes mounting hardware.

$260.99
Ex Tax: $260.99
Moose Utility Rear Exclusive Cargo Trunk For ATV
Moose Utility Rear Exclusive Cargo Trunk For ATV, 35.5" width x 15.5" depth x 15" height, black polyethylene, lockable latch, universal fitment, includes mounting hardware.
- Availability: In Stock
- Brand: Moose Offroad
- Model: MUDT10
Satisfaction Guaranteed
30-Day Easy Returns
Manufacturer Warranty
Secure Checkout
Why Riders Choose Us
10+ Years in the Industry
4.9 Average Rating
US-Based Support
500,000 + Orders Shipped
Ships Same Day
Real People. Real Support.
Ships Monday if ordered in the next:
DAYS
HOURS
MINUTES
SECONDS
$260.99
Ex Tax: $260.99
- Availability: In Stock
- Brand: Moose Offroad
- Model: MUDT10
Satisfaction Guaranteed
30-Day Easy Returns
Manufacturer Warranty
Secure Checkout
Ships Monday if ordered in the next:
DAYS
HOURS
MINUTES
SECONDS
Why Riders Choose Us
10+ Years in the Industry
4.9 Average Rating
US-Based Support
500,000 + Orders Shipped
Ships Same Day
Real People. Real Support.
Moose Utility Rear Exclusive Cargo Trunk For ATV
Specs
| Base Color | Black |
|---|---|
| Color/Finish | Black |
| Depth Imperial | 15-1/2" |
| Features | 3" Thick Base Cushion |
| Height Imperial | 15" |
| Material | Polyethylene |
| Model | Executive |
| Product Name | Rear Trunk |
| Riding Style | ATV |
| Thickness Imperial | 3" Thick Base Cushion |
| Type | Cargo Box |
| Units | Each |
| Width Imperial | 35-1/2" |
| Hunting | |
| Make | ATV |
| Shop by Product | Cargo Box/Cooler |
Thanks, !
Your feedback helps other shoppers make better decisions.
