Moose Utility Rear Cargo Trunk For ATV
Rear cargo trunk for ATV, 46" width x 23" depth x 12" height, black polyethylene, lockable latch, universal fitment, 64 liters volume, includes mounting hardware.

$410.95
Ex Tax: $410.95
Moose Utility Rear Cargo Trunk For ATV
Rear cargo trunk for ATV, 46" width x 23" depth x 12" height, black polyethylene, lockable latch, universal fitment, 64 liters volume, includes mounting hardware.
- Availability: In Stock
- Brand: Moose Offroad
- Model: 3505-0024
Satisfaction Guaranteed
30-Day Easy Returns
Manufacturer Warranty
Secure Checkout
Why Riders Choose Us
10+ Years in the Industry
4.9 Average Rating
US-Based Support
500,000 + Orders Shipped
Ships Same Day
Real People. Real Support.
Ships Monday if ordered in the next:
DAYS
HOURS
MINUTES
SECONDS
$410.95
Ex Tax: $410.95
- Availability: In Stock
- Brand: Moose Offroad
- Model: 3505-0024
Satisfaction Guaranteed
30-Day Easy Returns
Manufacturer Warranty
Secure Checkout
Ships Monday if ordered in the next:
DAYS
HOURS
MINUTES
SECONDS
Why Riders Choose Us
10+ Years in the Industry
4.9 Average Rating
US-Based Support
500,000 + Orders Shipped
Ships Same Day
Real People. Real Support.
Moose Utility Rear Cargo Trunk For ATV
Specs
| Base Color | Black |
|---|---|
| Closure | Lockable Latch |
| Color/Finish | Black |
| Depth Imperial | 23" |
| Features | Universal Fitment |
| Height Imperial | 12" |
| Material | Polyethylene |
| Product Name | Cargo Box |
| Riding Style | ATV |
| Type | Rear |
| Units | Each |
| Width Imperial | 46" |
| Hunting | |
| Make | ATV |
| Shop by Product | Cargo Box/Cooler |
Thanks, !
Your feedback helps other shoppers make better decisions.
